خدمات و ویژگی های تایم طب

 

عضویت شرکای تجاری و ارائه تخفیف خدمات خود به مشتریان

فعال سازی سیستم نوبت دهی آنلاین در پنل شرکای تجاری

امکانات و سرویسهایی که در پنل مدیریت شرکای تجاری قرار میگیرند

ارائه سیستم مدیریت مطب و کلینیک تحت وب به شرکای تجاری

ارائه سیستم مدیریت مراکز زیبایی و داروخانه و فروشگاه کالای پزشکی تحت وب

تبلیغات رایگان و هدفمند و جذب مشتری دائمی

معرفی و معروف کردن شرکای تجاری در سراسر کشور و حتی خارج از مرزها

مدیریت و کنترل مرکز خود در هر نقطه ای از دنیا

جستجوی آنلاین مراکز پزشکی و زیبایی و دریافت خدمات از مرکز مورد نظر

مدیریت زمان و جلوگیری از اتلاف وقت مراکز و مشتری

کاهش هزینه شرکای تجاری و مشتری

اطلاع مشتری از تعرفه های خدمات و تخفیفات مراکز

اطلاع مشتری از نوبت های خالی مرکز مورد نظر

آسایش مراکز و مشتری

پشتیبانی از مراکز و مشتری

امنیت

فعالیت تایم طب بصورت تخصصی در حوزه سلامت و زیبایی

مشاهده  بیوگرافی ، سوابق ، خدمات ، سرویسها و .... مراکز توسط مشتری

 

عضویت شرکای تجاری  و ارائه تخفیف خدمات خود به مشتری

شرکای تجاری ما پس از ارسال مختصری از رزومه خود و رعایت قوانین سامانه،  عضو تایم طب خواهند شد و یک پنل مدیریت در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. آنها در پنل مدیریت می توانند امکانات و اطلاعات کاملی که در زیر به آن اشاره خواهد شد، قرار دهند و این اطلاعات در صفحه اصلی سایت برای مشتریان به نمایش درمی آید و مشتریان می توانند کلیه اطلاعات مربوط به مرکز شما را مشاهده کنند و یکی از مهمترین امکاناتی که شرکای تجاری می توانند در اختیار مشتریان قرار دهند ارائه تخفیف خدمات خود به مشتریان است.

 

فعال سازی سیستم نوبت دهی آنلاین برای شرکای تجاری

در پنل مدیریت شرکای تجاری بخشی برای فعال سازی و تقسیم بندی ساعتهای نوبت دهی به دلخواه قرار می گیرد. شرکای تجاری می توانند با استفاده از سیستم فوق العاده نوبت دهی آنلاین به مشتریان خود نوبت دهی آنلاین دهند . سیستم نوبت دهی آنلاین طوری طراحی شده است که مراکز علاوه بر نوبت دهی حضوری می توانند غیر حضوری نوبت دهند بدون اینکه کوچکترین اختلاطی در نوبت ها بوجودآید.

 

امکانات و سرویسهایی که در پنل مدیریت شرکای تجاری قرار میگیرند

ثبت مرکز

نمایش آدرس مرکز

نمایش آدرس بر روی نقشه گوگل

نمایش ساعات پاسخگویی و سرویس دهی

آمار بازدید از مرکز  نمایش

ویدئوی معرفی و تبلیغ خدمات

گالری تصاویر

توضیحات کامل در مورد مرکز

تصویر سه بعدی از مرکز و خدمات خود

نظرات و رتبه ها

نوبت دهی آنلاین

تعیین شرایط و قوانین مرکز برای مشتری قبل از اینکه مشتری بخواهد نوبت آنلاین خود را دریافت کند.

تنظیم روزها و ساعتهای نوبت دهی به اختیار شما

امکان ارائه و ثبت نوبت حضوری در سیستم،  بطوریکه که با نوبت های آنلاین تداخلی نداشته باشد

مشاهده و مدیریت نوبت های گرفته شده مشتریان در سیستم

قراردادن مرکز در وضعیت ویژه

امتیازدهی به مرکز

ارائه صفحه جداگانه تخفیف برای هریک از خدمات مرکز

تعریف نوع تخفیف

مشخص نمودن محدوده زمانی هر تخفیف

آماربازدید صفحه هر تخفیف

مشاهده قیمت اصلی و قیمت تخفیف خدمات ارائه شده توسط مرکزو همچنین مشاهده درصد تخفیف ارائه شده

امکان خرید آنلاین تخفیف و دریافت کد بن توسط مشتری

ارسال تخفیف توسط مشتری بصورت هدیه به دوستان خود

امکان به اشتراگ گذاشتن خدمات شما در شبکه های اجتماعی

قرار دادن عکس در صفحه تخفیف

مشاهده نظرات مشتریان در مورد تخفیف ارائه شده

درج ویژگیهای خدمات

شرایط استفاده از تخفیف

توضیحات کلی در مورد تخفیف ارائه شده

 

ارائه سیستم مدیریت مطب و کلینیک تحت وب به شرکای تجاری

سیستم مدیریت مطب و کلینیک یک سیستم جامعی است که در آن بسیمار پذیرش می شود و سپس یک پرونده الکترونیک برای بیمار بیمار تشکیل می شود که این پرونده الکترونیک علاوه بر تایپ با قلم نوری برای راحتی پزشک کار می کند و در نهایت با استفاده از یک سیستم حسابداری پیشرفته که کار کردن با آن بسیار ساده است به امور مالی بیمار رسیدگی می شود. این سیستم طوری طراحی شده است که با هر دانش فنی کامپیوتر می توان با آن کار کرد و استفاده از آن بسیار ساده و راحت است.

بعضی از امکانات سیستم مدیریت مطب و کلینیک تحت وب

 

 

ارائه سیستم مدیریت مراکز زیبایی و داروخانه و فروشگاه کالای پزشکی تحت وب

درسیستم مدیریت مراکز زیبایی و فروشگاه کالای پزشکی ابتدا اطلاعات مشتری در سامانه ثبت می شود و سپس خدمت ارائه شده به مشتری مشخص می شود و به دلخواه یک پرونده الکترونیک تشکیل و در نهایت عملیات حسابداری صورت می گیرد.

 

تبلیغات رایگان و هدفمند و جذب مشتری دائمی

در واقع تایم طب بهترین محل تبلیغ برای مراکز درمانی و زیبایی می باشد ، چون اولا این سامانه بصورت اختصاصی به این حوزه پرداخته است و ثانیا در این نوع تبلیغ از مدیریت مراکز در ابتدا  هیچ مبلغی دریافت نمی شود و مرکز اطلاعات ارزشمند خود را بصورت رایگان در سایت قرار می دهد و برای مشتریان به نمایش می گذارد و شرکای تجاری ما می توانند هر اندازه که خدمات و سرویسی دارند را به صورت تخفیف در سایت قرار دهند و مشتریان این خدمات را خریداری کنند و تایم طب از تخفیف ارائه شده ادرصد ناچیزی را دریافت می کند ، در نهایت مشتریان می توانند این سرویس را به دوستان خود هدیه دهند و یا آن را با هیجان خاصی به دوستان خود معرفی کنند. در واقع این یک تجارت برد برد برای شرکای تجاری و مشتری و مجموعه سامانه می باشد.

 

معرفی و معروف کردن شرکای تجاری در سراسر کشور و حتی خارج از مرزها

تایم طب با معرفی خدمات و سرویسهای شما و تبلیغ شما در بستر اینترنت و معرفی به ارگانها ، سازمانها و همه اقشار جامعه با روش های مدرن بازاریابی تمام تلاش خود را جهت خدمت به شرکای تجاری و مشتریان می کند.

 

مدیریت و کنترل مرکز خود در هر نقطه ای از دنیا

شما تایم طبی عزیز با پنل مدیریتی که در اختیارتان قرار میگیرد می توانید مرکز خود را  براحتی کنترل و مدیریت کنید مثلا می توانید ، نوبت هایی که توسط مشتریان دریافت می شود را ببینید یا میزان سرویسی را که مشتریان خریداری کرده اند ببینید ، و یا اطلاعات خود را بروز کنید و یا ساعتهای نوبت دهی خود را تغییر دهید و تنظیم کنید و کلی امکانات دیگر که در دسترس شما خواهد بود.

 

جستجوی آنلاین مراکز پزشکی و زیبایی و دریافت خدمات از مرکز مورد نظر

مشتریان می توانند به سامانه مراجعه کنند و به دو روش جستجوی سریع و جستجو در دسته ها مرکز مورد نظر را یافت کنند و از خدمات آن بهره مند شوند.

 

مدیریت زمان و جلوگیری از اتلاف وقت مراکز و مشتری

تایم طب برای جلوگیری از اتلاف وقت مراکز و مشتریان راهکار خوبی را اتخاذ کرده است و این موضوع یکی از سیاستهای اصلی تایم طب است. تایم طب با ارائه امکانات متنوعی از قبیل جستجوی مراکز و نوبت دهی آنلاین و سیستم مدیریت مراکز به شکل قابل توجهی از هدر رفت زمان جلوگیری کرده است. مشتریان با یک جستجوی سریع در مراکز ، مرکز مورد نظر خود را می یابند و به سرعت تخفیف خود را خریداری می کنند و نوبت آنلاین می گیرند که این موضوع باعث جلوگیری از هدر رفت وقت می شود و همچنین این مسئله می تواند به کاهش ترافیک و ازدحام جمعیت کمک شایانی میکند.

 

کاهش هزینه شرکای تجاری و مشتری

شرکای تجاری ما با تبلیغات هدفمند  ، بدون تاریخ انقضاء ، بدون ریسک و رایگان  در تایم طب می توانند هزینه های خود را بسیار کاهش دهند ، در این مدل تبلیغات نیازی به هزینه های گزاف و پر ریسک که نتیجه آن مشخص نیست ندارند ، هزینه را در واقع مشتری  پرداخت می کند و زمانی پرداخت می کند ، که ابتدا به مرکز مورد نظر مراجعه کرده و از سرویسهای آن مرکز استفاده کرده باشد.

 

اطلاع مشتری از تعرفه های خدمات و تخفیفات مراکز

مشتری با مراجعه به تایم طب کمترین قیمت مراکز تا 90 درصد تخفیف را مشاهده و با دریافت کد بن و مراجعه به آن مرکز از سرویسهای آن استفاده می کند. ویا با دریافت نوبت آنلاین هزینه های خود را کاهش می دهد ، چون مشتری ممکن است از ساعتها قبل مراجعه کند و تا دریافت نوبت متحمل هزینه های اضافی و یا دچار خستگی شود و یا اینکه در آن روز موفق نشود نوبت دریافت کند ، باید یک روز دیگر مراجعه کند که این خود هزینه های اضافی در بردارد.

 

اطلاع از نوبت های خالی مراکز

مشتری پس از ورود به صفحه مرکز مورد نظر خود بر روی دریافت نوبت کلیک می کند و روزها و ساعتهای خالی مراکز را مشاهده میکند و در نهایت پس از مطالعه قوانین پزشک نوبت خود را دریافت می کند.

 

آسایش مراکز و مشتری

تایم طب با ارائه سرویس های متنوع خود که قبلا به آنها اشاره شد به دنبال آسایش هرچه بیشتر شرکای تجاری خود و مشتریان بوده است و سیاسیت تایم طب بر این اصل بنا شده است.

 

پشتیبانی

تیم فعال و با نشاط تایم طب آماده پشتیبانی و پاسخگویی به شرکای تجاری و مشتریان در 24 ساعت شبانه روز است.

 

امنیت

تمامی رمزهای عبور شما در تایم طب رمز نگاری شده اند و کسی اجازه دسترسی به پنل شما را ندارد ، مشتری برای پرداخت به درگاه بانک ارجاع داده می شود ، به همین دلیل تایم طب و دیگران نمی توانند به حساب بانکی شما دسترسی داشته باشند.

تمام کدهای تخفیف و نوبت دهی فقط یک بار صادر می شوند و هر کد مخصوص یک مشتری است به همین دلیل یک سیستم کاملا ایمن در اختیار شما قرار می گیرد.

 

فعالیت تایم طب بصورت تخصصی در حوزه سلامت و زیبایی

یکی از ویژگیهای منحصربفرد تایم طب اینست که بر خلاف سایتهای تخفیف و نوبت دهی که در همه حوزه ها کار می کنند، این سامانه فقط در حوزه پزشکی و زیبایی بصورت تخصصی تمرکز کرده است ، که این مسئله باعث می شود خیلی بهتر و حرفه ای تر روی این حوزه کار کرد. تایم طب تمام تلاش خود را برای خدمت به این حوزه بکار بسته است.

 

مشاهده  بیوگرافی ، سوابق ، خدمات ، سرویسها و .... مراکز توسط مشتری

مشتری با ورود به صفحه مراکز ،اطلاعات جامعی از آنها شامل : بیوگرافی ، سوابق کاری ، نمونه کار، آدرس ، آدرس روی نقشه گوگل ، شماره تماس ، سرویسها ،تخفیفها ، نوبت ها و کلی امکانات دیگر را مشاهده می نماید.

%
تخفیف
کد تخفیف :
خریدهای من