تماس باما

 

پشتیبانی کاربران و مراکز

تلفن : 06133728738 - 02141256770

همراه : 09168247371 

همراه : 09168245003

تلگرام و واتساپ : 09168247371 - 09168245003

ایمیل : timeteb.ir@gmail.com

تایم طبی عزیز اگر برای خرید کد تخفیف دچار مشکل شدید، در اینجا بر روی راهنمای خرید و همچنین برای نوبت دهی بر روی راهنمای نوبت دهی کلیک کنید.

برای ارتباط آسانتر می توانید به تلگرام یا واتساپ شرکت پیام بفرستید، در اسرع وقت پاسخ داده می شود.

تایم طبی عزیز اگر سوال ، نظر و یا انتقادی دارید، خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید. ما 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم. به تماسها، ایمیل و همچنین پیامهای شما در تلگرام و واتساپ به سرعت پاسخ خواهیم داد.

 

همکاری مراکز با تایم طب

اگر صاحب مرکز و یا کسب و کاری در زمینه مطب ، کلینیک ، بیمارستان ، آزمایشگاه ، خدمات پزشکی و پرستاری درمنزل ، داروخانه ( داروخانه ، داروخانه سنتی ، داروخانه دامپزشکی ، شرکت های دارویی ) ، مراکز ترک اعتیاد ، مراکز زیبایی ، کالا و تجهیزات پزشکی ( فروشندگان و شرکت های تولیدی ) و مراکز دامپزشکی هستید  ، تایم طب مکانی بسیار عالی برای معرفی شما و کسب و کارتان است. شما می توانید برای برقراری ارتباط ، موضوع خود را به یکی از راههای ارتباطی شرکت ارسال نمایید.و همچنین می توانید به صفحه سوالات متداول مراکز  مراجعه کنید ، ممکن است پاسخ سوال خود رابیابید.

ایمیل : timeteb.ir@gmail.com

 

بخش فنی

تیم فنی ما در آدرس زیر مستقر است ، ولی متاسفانه امکان میزبانی از مراجعان حضوری را نداریم.

شعبه تهران :

پاسداران ، پایین تر از میدان نوبنیاد ، قبل از پل صدر ، کوچه کوهستان سوم ، انتهای کوچه ، پلاک 3

شعبه اهواز :

زیتون کارمندی ، روبروی پارک زیتون ، جنب بانک مهراقتصاد ، پلاک۱۲۳ ، واحد۲

 

روابط عمومی و رسانه ها

اگر در حوزه رسانه و اخبار فعالیت می کنید و علاقه مند به تهیه گزارش و یا خبری در در رابطه با تایم طب برای رسانه ها می باشید ، لطفا موضوع خود را به ایمیل یا تلگرام و واتساپ شرکت ارسال نمایید.

%
تخفیف
کد تخفیف :
خریدهای من