راهنمای نوبت دهی

۱- برای دریافت نوبت بر روی فیلد آبی رنگ کلیک کنید

نکته : سامانه تایم طب از سه بخش نوبت دهی آنلاین، تخفیف و مشاوره تشکیل شده است، برای مشاهده و خرید تخفیف ها به صفحه اصلی سایت و برای دریافت نوبت بر روی فیلد آبی رنگ که درون آن نوشته شده است (نوبت دهی) کلیک کنید.

Screenshot_(1045).jpg

 

الف : اگر که پزشک خاصی مورد نظر شما نباشد ، و فقط میخواهید پزشکان را بر اساس تخصص جستجو کنید، تخصص مورد نظر را از درون این کادر انتخاب کنید، و سپس بر روی کلمه جستجو سبز رنگ کلیک کنید.

ب : اگر می خواهید پزشکان مورد نظرتان را بر  اساس منطقه خاصی جستجو کنید ، ابتدا  تخصص و سپس منطقه را انتخاب کنید ، و بر روی کلمه جستجو سبز رنگ کلیک کنید.

ج : اگر که می خواهید از پزشک مورد نظرتان نوبت دریافت کنید ، کافیست نام پزشک را در این کادر بنویسید، و بر روی کلمه جستجو سبز رنگ کلیک کنید. دیگر نیازی نیست که تخصص و نام منطقه را وارد کنید.

Screenshot_(1046).jpg

 

2- پس از آنکه پزشک مورد نظرتان را پیدا کردید، بر روی نام آن کلیک کنید تا وارد صفحه نوبت دهی او شوید.

Screenshot_(1047).jpg

 

3-دریافت نوبت :

 در این بخش ؛ سال ، ماه ، روز و ساعتهای نوبت دهی پزشک نمایش داده می شود. به دلخواه یکی از ساعت های نوبت دهی را انتخاب کنید

 

4- بر روی ( ادامه ثبت نوبت ) کلیک کنید

Screenshot_(1058).jpg

 

5- در این مرحله برای دریافت نوبت از شما نام کاربری ( همان شماره موبایلی که قبلا برای ثبت نام وارد کردید) و رمز عبور را می خواهد که با وارد کردن آنها وارد مرحله بعدی می شوید، و اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، بر روی ثبت نام کلیک کنید و مراحل ثبت نام  را طی کنید.

نکته: در هنگام ثبت نام دقت کنید که شماره تماس خود را به درستی وارد کنید، در غیر اینصورت کد تایید به موبایل شما ارسال نخواهد شد.

نکته: در هنگام ثبت نام دقت کنید همه اعداد را به انگلیسی وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز عبور خود را ، برای مراجعات بعدی به سایت، نزد خود محفوظ نگه دارید

Screenshot_(1240).jpg

نکته: پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، سیستم یکبار دیگر از شما میخواهد که ساعت را انتخاب و بر روی ادامه ثبت نوبت کلیک کنید

 

6- قوانین پزشک :

 در این صفحه ، قوانین پزشک درج شده است، قبل از نهایی کردن نوبت، این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید، چون بعد از دریافت نوبت بیمار حق هیچگونه اعتراضی را ندارد. پس از مطالعه آن بر روی ( پذیرش قوانین و ادامه ) کلیک کنید.

Screenshot_(1052).jpg

 

7- اطلاعات بیمار :

در این بخش اگر نوبت برای شما باشد، نوبت ( برای خودم ) را انتخاب کنید. به دلیل اینکه اطلاعات شما از قبل در سیستم ثبت شده است ، وقتی نوبت ( برای خودم ) را انتخاب می کنید. اطلاعات شما به صورت پیشفرض نمایش داده می شود.

Screenshot_(1053).jpg

 

8- اگر بخواهید نوبت برای شخص دیگری بگیرید، در این کادر نوبت ( برای دیگران ) را انتخاب کنید و اطلاعات آن شخص را وارد نمایید و بر روی ثبت نام کلیک کنید.

Screenshot_(1054).jpg

 

9- پس از آنکه روی ( ثبت نام ) کلیک کردید، مشخصات نوبت ثبت شده به شماره موبایل شما پیامک می شود و همچنین به صفحه پروفایل خود هدایت می شوید، در صفحه پروفایل در بخش تاریخچه رزرو، اطلاعات کامل نوبت ثبت شده ؛ شامل تاریخ رزرو ، نام دکتر ، ساعت رزرو، کد پیگیری، را مشاهده می کنید، با در دست داشتن این اطلاعات به مرکز مورد نظر مراجعه کنید.

Screenshot_(1056).jpg

نکته : چناچه قصد کنسل کردن نوبت خود را دارید، جهت همکاری با مراجعه کنندگان دیگر، از همین قسمت بر روی ( کنسل ) کلیک کنید.

 

 

%
تخفیف
کد تخفیف :
خریدهای من