سوالات متداول کاربران

 

چگونه می توانم در تایم طب ثبت نام کنم و پروفایل خود را تشکیل دهم ؟

به سرعت می توانید ثبت نام کنید ،ابتدا روی ثبت نام کلیک کنید ، پس از انتخاب نوع کاربر ، گزینه کاربر را انتخاب کنید، سپس شماره موبایل و رمز عبور خود را واردکنید ، سپس تیک مرامنامه سایت را بزنید و در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید ، یک لینک فعال سازی به ایمیل شما ارسال می شود ، با کلیک بر روی لینک فعال سازی ثبت نام شما نهایی می شود و شما صاحب یک پروفایل اختصاصی در سایت می شوید ، که می توانید براحتی با آن تخفیف  و نوبت آنلاین بگیرید.

 

چگونه می توانم از مراکز تخفیف بگیرم و خرید خود را نهایی کنم ؟

برای طی کردن مراحل  تخفیف به صفحه راهنمای تخفیف تایم طب مراجعه نمایید تا بصورت تصویری و بسیار ساده به شما آموزش داده شود.

 

چگونه از مراکز نوبت اینترنتی بگیرم ؟

برای دریافت نوبت به صفحه راهنمای نوبت دهی تایم طب مراجعه نمایید تا بصورت تصویری و بسیار ساده به شما آموزش داده شود.

 

چگونه می توانم روزانه از تخفیف ها و نوبت های تایم طب اطلاع پیدا کنم ؟

برای دریافت تخفیف ها و نوبت های روزانه تایم طب عضو خبرنامه شوید ، تا هر روز اطلاعات برای شما ارسال شود.

 

بعد از خرید و دریافت کد بن چکار باید بکنم ؟

پس از دریافت کد بن ، اگر خدمات دهنده ، نوبت دهی آنلاین آن فعال باشد شما از نوبت آنلاین استفاده کنید ، ولی مطمئن شوید  نوبتی که دریافت می کنید در محدوده زمانی استفاده از بن خریداری شده باشد. و اگر نوبت آنلاین فعال نبود ، قبل از مراجعه با مرکز سرویس دهنده تماس بگیرید.

 

آیا می توانم تخفیف خود را به دیگران هدیه کنم ؟

بله ، شما می توانید بر روی ( ارسال هدیه به دوستان) کلیک کنید و کادویی ارزشمند را به دوستان و آشنایان خود هدیه کنید.

 

هر کد بن را چند بار می توانم استفاده کنم ؟

هر بن را فقط یک بار می توان استفاده کرد ، بن را فقط در محدوده زمانی مشخص شده می توان استفاده کرد ، در غیر اینصورت دیگر معتبر نیست.

 

آیا روش پرداخت الکترونیکی مطمئن است و کسی دسترسی به حسابم ندارد ؟

بله ، کاملا مطمئن و ایمن است ، شما برای خرید به یک بانک ارجاع داده می شوید و اطلاعات خود را وارد درگاه بانکی می کنید و ما هیچ گونه دسترسی به اطلاعات شما و بانک نداریم.

 

آیا می توانم از خرید خود انصراف داده و مبلغ واریزی را دریافت کنم ؟

به دلیل قراردادی که بین ما و شرکای تجاری وجود دارد ، متاسفانه برگشت مبلغ پرداخت شده امکان پذیر نیست ، بنابراین قبل از خرید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

 

هر وقت که بخواهم می توانم از تخفیف های مرکز مورد علاقه ام استفاده کنم ؟

هر مرکز سرویس های خود را در محدوده زمانی مشخصی در سامانه به نمایش می گذارد ، تا زمانی که در سامانه قرار دارند ، و مهلت آنها به پایان نرسیده باشد شما می توانید از تخفیف آن مرکز استفاده کنید ، در غیر اینصورت باید منتظر بمانید تادر یک زمان دیگر تخفیف های خود را در سایت قرار دهد ویا از خدمات با قیمت های بدون تخفیف استفاده نمایید.

 

اگر زمان استفاده از کد بن به پایان رسیده باشد ، می توانم از آن استفاده کنم ؟

متاسفانه خیر ، اگر زمان استفاده از تخفیف به پایان رسیده باشد ، آن بن دیگر هیچ ارزشی ندارد ، لذا قبلا به شرایط و قوانین تایم طب توجه فرمایید.

 

چگونه نسبت به مراکز نوبت دهی و تخفیف ها نظر دهم ؟

شما می توانید در صفحه تخفیف روی ( نظر خود را بنویسید ) کلیک کنید و نظر خود را درمورد این تخفیف ارسال کنید. و اگر بخواهید در مورد مرکز ارائه دهنده تخفیف نظر دهید ، وارد صفحه مرکز شوید و در بخش ارسال نقد وبررسی ، سوالات و نظرات وپیشنهادات و انتقادات خود را ارسال کنید.

 

هنگام مراجعه به مرکز می توانم علاوه بر بن خریداری شده از خدمات دیگر مرکز استفاده کنم ؟

بله ، شما می توانید از خدمات دیگر استفاده نمایید ، ولی تخفیف شامل خدماتی می شود که شما قبلا بن آن تخفیف را خریداری کرده باشید.

%
تخفیف
کد تخفیف :
خریدهای من